Saturday, February 22, 2020
ÇEVİRİ VE ÇEVİRMENLERİN DÜNYASINDAN KISA KISA


Yabancı dil öğrenmenin püf noktaları!

Çeviri Kitabı’nın da yazarlarından olan Eser Tözüm, yabancı dil öğrenmenin püf noktalarını anlattığı kitabıyla Tüyap’ta..Kitabı hakkındaki fikirlerini gelin kendisinden dinleyelim:…

Yazar: Senem KOBYA , Kategori: Çeviri Etkinlikleri Çeviri Kitabı , Tarih: 09 Kasım 2015 Etiketler: ,

Çeviri Kitabı’nın da yazarlarından olan Eser Tözüm, yabancı dil öğrenmenin püf noktalarını anlattığı kitabıyla Tüyap’ta..Kitabı hakkındaki fikirlerini gelin kendisinden dinleyelim:

Geri sayım başladı! Sonunda kitabım “Ben Öğrendim, Siz de Öğrenebilirsiniz” okuyucularıyla buluşuyor! Dokuz dili nasıl öğrendim, yabancı dil öğrenmenin püf noktaları nedir ve yabancı dil öğreniminde hangi yöntemler etkili? Yabancı dil öğrenmeyle ilgili tüm yöntemlerimi açıklıyorum! Kitabım ilk olarak 12 Kasım Perşembe günü Tüyap Kitap Fuarı’nda Destek Yayınları Standında sizlerle ve… bu lansmanı beraber kutlamak üzere orada olacağım! Sizi karşılıklı tanışıp sohbet etmeye bekliyor olacağım. 14 Kasım Cumartesinden itibaren “Ben Öğrendim, Siz de Öğrenebilirsiniz”e Türkiye çapında tüm D&R ve diğer kitapçılarda raflarda yerini alacak! 12 Kasım Perşembe imza günüm için saat 13:00 – 14:00 arası Destek Yayınları Standında görüşmek üzere!

Dijital Tercüme Logo
Ana Sponsor
Dijital Tercüme
Netroma Teknoloji Logo
Barındırma Sponsoru
Netroma Teknoloji
Basit.Website Logo
Web Site Sponsoru
Basit.Website

Pin It on Pinterest

Share This