Çeviri Kitabı Her Yerde!

Okul okul, il il gezdik. Hala da gezmeye devam ediyoruz. Çeviri Kitabını her yere taşımaya çalıştık. Yeditepe Üniversitesinde de böyle bir fotoğraf çekilmiş bugün. Mutluyuz, umutluyuz. Herkese iyi okumalar dileriz!

1994 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi'nde İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümünde eğitim almaktadır. Turizm alanında çeşitli şirketlerde çalışmıştır. Gazete ve dergilere çeviri hizmetinde bulunmuş, çeşitli sosyal sorumluluk projeleri için gönüllü çevirmenlik yapmıştır. 2013 yılından beri çeşitli alanlarda serbest çevirmenlik yapmaktadır. Çeviri Kitabı ve Çeviri Yarışması ekibinden olmakla birlikte, Çeviri Blog'ta editördür. TÜÇEB ve İSÇEV aktif üyesidir ve pek çok çeviri etkinliğinin düzenlenmesinde rol almıştır.

12 Comments

 1. enigmatic19 · 08 Şubat 2019

  Farklı hesaplarla pek çok kez kayıt işlemi yaptım ancak giriş yap linkine tıkladığımda sürekli sıfırlıyor ve başa dönüyor. Kitabı halen indiremedim maalesef :((

  • Netroma Teknoloji · 09 Şubat 2019

   Merhaba, talebiniz üzerine gerekli kontrolleri yaparak sistemi optimize ettik. Tekrar deneyerek geri dönüş yaparsanız memnun oluruz.

 2. Cihat133 · 04 Ocak 2019

  teşekkürler

 3. Netroma Teknoloji · 28 Ekim 2018

  28.10.2018 – 05.11.2018 tarihleri arasında Kitap.Online web sitesi üzerinden yapılan kayıt/şifre yenileme işlemleri yapılamayacaktır. Mevcut kayıtlı kullanıcılar herhangi bir aksaklık yaşamayacaklardır. Saygılarımızla.

  • Def · 29 Ekim 2018

   Tamam, şimdi olmuş. Kitabı sonunda indirebildim. İlginiz için teşekkür ederim.

 4. Netroma Teknoloji · 14 Eylül 2018

  Kitap.Online sitesindeki bir sistem hatası sebebiyle kitap indirme işlemi sorunlu çalışıyordu. Arıza giderildi, siteye giriş yaparak Çeviri Kitabı‘nı indirebilirsiniz.

  • Def · 23 Ekim 2018

   Maalesef hala çalışmıyor

   • Netroma Teknoloji · 24 Ekim 2018

    Şu anda sistemde herhangi bir arıza söz konusu değil ve indirme işlemi başarı ile yapılabiliyor. Siteye kayıt olmadan indirme işlemi yapamayacağınızı dikkate aldığınızı varsayıyorum. Lütfen internet gezgini ayarlarınızı ve kayıt durumunuzu kontrol ederek tekrar deneyin.

  • Def · 25 Ekim 2018

   Kayıt olmaya çalıştığımda şu hatayı veriyor:

   Warning: require_once(/global/email/PHPMailerAutoload.php): failed to open stream: No such file or directory in /class/class.global.3.3.4.php on line 388

   Fatal error: require_once(): Failed opening required ‘/global/email/PHPMailerAutoload.php’ (include_path=’.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear’) in /class/class.global.3.3.4.php on line 388

 5. enigmatic19 · 12 Eylül 2018

  Her türlü kayıt işlemini yapıyorum ancak kitabı indirme izni vermiyor. Kitabı başka nasıl edinebilirim acaba?

Dijital Tercüme Logo
Ana Sponsor
Dijital Tercüme
Netroma Teknoloji Logo
Barındırma Sponsoru
Netroma Teknoloji
Basit.Website Logo
Web Site Sponsoru
Basit.Website