Çeviri alanında yeni bir eserin tanıtımını yapmak gibisi yok. Ve karşınızdaaaaaa ” Çeviribilim Okumaları”. Gelin kitabın tanıtımını, aynı zamanda yazarlarından olan Özgür Çavuşoğlu’ndan dinleyelim: “İstanbul Üniversitesi Çeviribilim Bölümü’nden çeviribilim alanıyla ilgili yabancı ve Türk yazarlardan İngilizce veya Almanca yazılmış makalelerin (6 adet) Türkçe çevirilerinden oluşan bir seçki: Çeviribilim Okumaları.
Yayına hazırlayanlar: Prof. Alev Kerimoğlu Bulut, Prof. Mine Yazıcı, Dr. Neslihan Demez ve Özgür Çavuşoğlu.
İÜ’den kitabı edinebilirsiniz. (satış fiyatı 1,50 tl; öğrenci ind. satış fiyatı 1,20 tl)”
Herkese iyi okumalar dilerim.
![Çeviribilim Okumaları](https://www.ceviriblog.com/wp-content/uploaded_files/2015/01/10904106_10204963143173445_5015565520248306023_o.jpg)