Wednesday, May 22, 2019
ÇEVİRİ VE ÇEVİRMENLERİN DÜNYASINDAN KISA KISA


TÜÇEB IV. ULUSAL ÇEVİRİBİLİM ÖĞRENCİ ÇALIŞTAYI

8 Mayıs 2015’te Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda gerçekleşecek olan TÜÇEB’in 4. Çalıştay’ının tanıtım yazısı yayınlandı: Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan…

Yazar: Senem KOBYA , Kategori: Çeviri Çalıştayı , Tarih: 12 Ocak 2015 Etiketler: , ,

8 Mayıs 2015’te Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda gerçekleşecek olan TÜÇEB’in 4. Çalıştay’ının tanıtım yazısı yayınlandı:
Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan “TÜÇEB IV. ULUSAL ÇEVİRİBİLİM ÖĞRENCİ ÇALIŞTAYI” Edirne’de Trakya Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşecektir. “Çeviri Öğrencisinin Güncellenmesi” başlığı çerçevesinde çeviriye ve teknolojiye dair birçok konunun ele alınacağı etkinliğimizde tüm arkadaşlarımızı, hocalarımızı ve çeviriye gönül vermiş herkesi aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Bildiri konuları etkinlik fotoğrafında mevcuttur. Bildiri kayıt formu ve bildiri yazım kuralları için https://www.facebook.com/groups/tucev/ ve https://www.facebook.com/groups/tuceb/ sayfalarına bakabilirsiniz. Bildirilerin son gönderim tarihi 27 Mart 2015 olup, bildiri gönderimi, sorularınız ve önerileriniz için bizlere calistay.tuceb@trakya.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Bildiri sunacak arkadaşlarımızın yeme-içme, konaklama ve yol masraflarının tamamı tarafımızdan karşılanacaktır. İlginiz için hepinize şimdiden teşekkür ediyoruz.

Pin It on Pinterest

Share This