Tuesday, December 10, 2019
ÇEVİRİ VE ÇEVİRMENLERİN DÜNYASINDAN KISA KISA


Etkinlik: 11. Ulusal Dilbilim Öğrenci Konferansı

11. Ulusal Dilbilim Öğrenci Konferansı Bu yıl on birincisi düzenlenecek olan Uluslararası Dilbilim Öğrenci Konferansı, Mersin Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecek….

Yazar: Barış Kılıç , Kategori: Çeviri Çeviri Çalıştayı Çeviri Haberleri Çeviri Tanımları Çeviribilim Bölümü Dil Araştırma Yazıları Dil Bilgisi Diller ve Tarihçeleri Kişisel Türkiye'deki Çeviri Kuruluşları Yabancı Dil Eğitimi , Tarih: 17 Nisan 2017 Etiketler: , , , , ,

11. Ulusal Dilbilim Öğrenci Konferansı


Bu yıl on birincisi düzenlenecek olan Uluslararası Dilbilim Öğrenci Konferansı, Mersin Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecek. Mersin Üniversitesi Dilbilim Topluluğu’nun yoğun çalışmalarıyla hazırlanan konferans, Türkiye’nin pek çok farklı şehrinden bildirilerini sunmak için gelen öğrencileri Mersin’de bir araya getirecek.

Konferans, 20 ve 21 Nisan tarihlerinde iki gün boyunca Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Kampüsü Prof. Dr. Uğur Oral Konferans Merkezinde gerçekleşecek. Ayrıca 22 Nisan tarihinde de MEÜ Dilbilim Topluluğu tarafından Mersin Gezisi organize edilecek.

 


KONFERANS PROGRAMI
(Görselleri büyütmek için üzerine tıklayınız)

 

Pin It on Pinterest

Share This